Laserowa depilacja wąsika

Trwałe i skuteczne metody depilacji

Wiele osób poszukuje sposobu na bezpieczne i trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Po długiej walce z uporczywymi włoskami za pomocą golarek i depilatorów w końcu mamy taką możliwość. Nowoczesna medycyna oferuje zabiegi, dzięki którym skutecznie pozbędziemy się tego problemu.


Trwałe usuwanie owłosienia zabiegami jest możliwe dzięki następującym urządzeniom:

Depilacja laserowa Vectus

Laserowe usuwanie owłosienia za pomocą innowacyjnego urządzenia Vectus jest komfortowe i niemal całkowicie bezbolesne dla pacjenta. Osoby, które mają niewielki próg bólu, mogą odczuwać lekki dyskomfort w czasie zabiegu.

Jak działa laser Vectus?

Laser diodowy wykorzystywany w zabiegu opiera swoje działanie na technologii selektywnej fototermolizy. Dzięki temu zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie narusza innych tkanek, a światło lasera dociera wyłącznie do komórek barwnikowych włosa. Oprócz tego wykorzystuje on czytnik melaniny Skintel, który w zautomatyzowany sposób sam dobiera moc lasera do danego typu skóry. W urządzeniu Vectus zastosowano także technologię Advanced Contact Cooling, dzięki której podczas zabiegu działa natychmiastowe chłodzenie miejsca, w którym przebiega laserowa depilacja. Dzięki temu usuwanie owłosienia laserem jest zabiegiem bezbolesnym.

Jakie efekty przynosi laserowa depilacja Vectus?

Dzięki zastosowaniu urządzenia Vectus uzyskujemy bardzo szybko satysfakcjonujący efekt. Uzyskujemy aż 95% usuniętych włosków. Pozostałe 5% to owłosienie, które nie znajdowało się jeszcze w fazie wzrostu. Jeśli pojawi się w ciagu roku, zostanie usunięte na wizycie przypominającej.

Dla kogo jest depilacja laserowa?

  • dla osób, które chcą na stałe pozbyć się zbędnego owłosienia,
  • dla osób, którym dokuczają wrastające włoski po depilacji,
  • dla osób z zapaleniem mieszków włosowych,
  • dla pacjentów z problemem nadmiernego owłosienia.

Depilacja woskiem

Dla osób, które z pewnych względów nie mogą lub nie chcą poddać się depilacji laserowej, medycyna estetyczna oferuje wosk do depilacji. Należy pamiętać, że zabieg wykonany przez specjalistę – kosmetologa znacznie różni się od samodzielnego usuwania owłosienia plastrami w domowym zaciszu. Kluczowe jest tu doświadczenie oraz wiedza osoby wykonującej zabieg, ale i sam rodzaj używanego wosku. Zabieg wykonany w gabinecie kosmetologa jest o wiele bardziej skuteczny oraz bezpieczny. Po takim zabiegu nie grożą nam wrastające włoski, a efekt utrzymuje się przez długi czas.
Aby najlepiej pozbyć się zbędnego owłosienia najlepiej udać się do placówki Clinica Cosmetologica. Podczas bezpłatnej konsultacji kosmetolog dokładnie obejrzy stan skóry i owłosienia oraz dobierze najlepszą kurację. Zapewnia to najlepszą skuteczność i bezpieczeństwo przeprowadzonej depilacji. Ponadto podczas takiej wizyty można uzyskać pewność, że nie ma żadnych przeciwskazań do zabiegu oraz dowiedzieć się, czy stan naszej skóry wymaga konsultacji dermatologa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 6 = 12