Jak wydepilować plecy?

         Depilacja laserowa jest to technologia, na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Wyżej wymieniona metoda jest niezwykle skuteczna, jeśli chodzi o kwestię usuwania owłosienia. Inne metody, posiadają sporo wad. Wysuszają oraz podrażniają naskórek, robią zaczerwienienia oraz plamki. Warto wiedzieć, iż pionierem jeśli chodzi o depilację laserową, jest urządzenie o nazwie Vectus. Wspaniale to urządzenie radzi sobie na przykład z trudno dostępnymi miejscami, takimi jak plecy, czy okolice intymne. Otóż, depilacja laserowa pleców, dzięki temu zabiegowi, przebiega niezwykle szybko, przyjemnie oraz bardzo komfortowo i skutecznie. Warto wiedzieć, iż laser Vectus stosowany podczas depilacji, powoduje miejscowe naruszenie materii włosa (o tym więcej tutaj: http://kartuzy.info/wiadomosc,30669,Depilacja-laserowa-Vectus-w-Gdansku-Przelom-w-zakresie-depilacji-laserowej.html). Urządzenie wyposażone jest w czytnik melaniny. Z tego względu, Vectus precyzyjnie określa, dokąd w skórze ma sięgać wiązka lasera. Natomiast i tak pierwszy zabieg depilacji laserowej, poprzedzony jest konsultacją. Na wizycie pacjent dowiaduje się o przygotowaniu do zabiegu. Wszelkie wątpliwości pacjenta, również są wówczas wyjaśniane. Kosmetolog przeprowadza zawsze odpowiedni wywiad z pacjentem i dopiero później następuje ewentualny zabieg. Generalnie, w zależności od predyspozycji włosów, uzależnione są parametry Vectusa. Każda skóra wymaga innej pracy lasera, dlatego pacjent może czuć się pewny, że jego przypadek zostanie potraktowany indywidualnie.

         Depilacja laserowa wykonywana urządzeniem o nazwie Vectus, daje wspaniałe oraz długotrwałe rezultaty. Pacjentki oraz pacjenci są naprawdę usatysfakcjonowani z efektów. Co ważne, Vectus nie podrażnia skóry i jej nie uszkadza, a owłosienie usuwane jest na stałe. Depilacja laserowa pleców tym urządzeniem jest bardzo komfortowa. Wiadome jest, że samodzielne usuwanie owłosienia z pleców nie jest możliwe. Natomiast tutaj, profesjonaliści wykonają to bez problemu. Zabieg jest całkiem przyjemny, a co najważniejsze, bezinwazyjny. Inne metody depilacyjne, nie są tak skuteczne oraz komfortowe jak urządzenie Vectus. Standardowa maszynka jednorazowa do golenia, bardzo podrażnia skórę. Natomiast, wosk jest zabiegiem dosyć bolesnym i bardzo nieprzyjemnym. Depilator z kolei, pozostawia niedoskonałości skóry w postaci czerwonych plamek, krost i zaczerwienień. Zdecydowanie laser Vectus jest najlepszy spośród wszystkich metod, dostępnych na rynku.

         Laser Vectus jest bardzo bezpieczny, nie występuje ryzyko poparzenia skóry. Specjalny czytnik pozwala na precyzyjne ustawienie parametrów urządzenia, bezpiecznie dla organizmu oraz skóry pacjenta. Śmiało można stwierdzić, iż laser o nazwie ,,Vectus” jest pionierem na rynku depilacyjnym. Depilacja laserowa pleców jest oczywiście wykonywana przez doświadczony zespół. Kosmetolog odpowie zawsze na wszystkie pytania pacjenta, krok po kroku.

           Owłosienie z okolic pleców, usuwane jest bardzo skutecznie. Wiązka lasera trafia bezpośrednio w cebulkę włosa i nie pozwala mu odrosnąć. Po zabiegu włosy się wykruszają jeszcze przez około 3 tygodnie. Natomiast trzeba wiedzieć, że najwięcej włosów usuwa się od razu w gabinecie, a tylko nieliczne pozostają jeszcze 3 tygodnie. Potem, można się cieszyć już piękną oraz gładką skórą. Wyżej wymieniona metoda cieszy się bardzo dużą popularnością, ponieważ jest bardzo skuteczna i przynosi satysfakcjonujące rezultaty. Warto wiedzieć, że wystarczy tylko kilka zabiegów, żeby na stałe pozbyć się owłosienia. Oczywiście, warto również mieć na uwadze fakt, iż z tego wyżej wymienionego zabiegu, mogą korzystać zarówno Panie jak i Panowie.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk

4 przemyślenia nt. „Jak wydepilować plecy?”

  1. Zastanawiam się nad tym zabiegiem. Najchętniej wydelipowałabym sobie pachy, nogi i bikini 🙂 ciekawe ile by mnie to wyniosło…

  2. Fajnie, że są w tych czasach tak dobre i skuteczne zabiegi. Sama bym chętnie skorzystała ale to pewnie strasznie dużo kosztuje… ale jak by tak odłożyć $ …. *rozmarzony*

  3. hej 🙂 ja jestem po zabiegu na nogi i bikini. Cudo. Nogi aksamitne i miękkie w dotyku, zero „szczeciny” – no bomba 🙂

  4. Spoko sprawa dla osób, które mają problem z nadmiernym owłosieniem i nie tylko. Skorzystałabym z takiego zabiegu na nogi. Wyobrażacie sobie? Całe wakacje nie golić nóg! I jeszcze dłużej ! bo taki zabieg utrzymuje się naprawdę długo:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

71 − = 66