Brak zmarszczek na twarzy

Wybierz krem przeciwzmarszczkowy i nie martw się dłużej zmarszczkami!

Skóra pozbawiona zmarszczek to marzenie kobiet i mężczyzn na całym świecie. Do walki z uciążliwymi oznakami starzenia nie trzeba jednak stosować drogich zabiegów, jakie proponuje medycyna estetyczna. Skuteczne efekty przynosi także stosowanie takich kosmetyków, jak krem przeciwzmarszczkowy. Co wiadomo na temat jego działania?

Krem przeciwzmarszczkowy- poznaj jego działanie

Na temat skuteczności kremów przeciwzmarszczkowych nie trzeba się długo rozwodzić. Efekty ich stosowania potwierdzane są bowiem nie tylko poprzez badania dermatologiczne, lecz także opinie tysięcy użytkowników z całego świata. Krem przeciwzmarszczkowy oddziałuje na skórę dzięki zawartości składników aktywnych. To ich obecność w formule kremu od środka walczy z procesami starzenia.

W zależności od grupy docelowej, krem przeciwzmarszczkowy posiada odrębne składniki, które wypełniają zmarszczki oraz regenerują włókna kolagenowe.

Zmarszczki na twarzy

Zwracaj uwagę na skład kosmetyków

Skuteczna walka ze zmarszczkami możliwa jest dzięki kosmetykom zawierającym odpowiednie składniki aktywne. Podczas zakupów należy uważać na produkty zawierające silikony. Ich działanie polega na powierzchniowym wypełnieniu zmarszczek, a nie na regularnej kuracji i odbudowie zniszczonych włókien skóry.

Kremy przeciwzmarszczkowe powinny zawierać przede wszystkim działające składniki aktywne, takie jak:

  • składniki regenerujące – pobudzają tworzenie kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za jędrność, gęstość i elastyczność skóry, np. koenzym Q10, ekstrakt z żeń-szenia syberyjskiego, palmitynian tetrapeptydu;
  • składniki wzmacniające naczynia krwionośne – dzięki elastycznym i mocnym naczyniom krwionośnym składniki odżywcze i tlen sprawnie docierają do komórek. Do tego typu składników należy ekstrakt z ruszczyka kolczastego, ekstrakt z pąków topoli czarnej;
  • składniki nawilżające – powodują, że skóra jest bardziej wytrzymała na odkształcenia i uszkodzenia, jędrniejsza, do tego wolniej się starzeje. Właściwości zwiększające poziom nawilżenia skóry posiada ekstrakt z lawendy wąskolistnej, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, pirolidynokarboksylan magnezu;
  • składniki chroniące przed wolnymi rodnikami – neutralizują działanie wolnych rodników, które uszkadzają włókna kolagenowe i przyśpieszają starzenie, np. koenzym Q10, antyoksydanty zawarte w ekstraktach roślinnych, np. z żeń-szenia syberyjskiego.

Krem przeciwzmarszczkowy – postaw na jakość

Buatic - serum przeciwzmarszczkowe
Buatic – krem na zmarszczki

Wielu specjalistów rekomenduje sprawdzony krem przeciwzmarszczkowy dla mężczyzn i kobiet marki Buatic. Zaletą tego produktu jest przede wszystkim jego naturalny skład, wolny od szkodliwych czy zbędnych komponentów, jedynie maskujących oznaki starzenia.

Buatic walczy z procesami starzenia od wewnątrz, aktywnie zwalczając czynniki, które je wywołują. To ważna cecha kremu przeciwzmarszczkowego, ponieważ efekty jego stosowania będą długotrwałe.

Formuła kremu jest bezpieczna dla alergików. Wszystko dzięki dobrze tolerowanym przez skórę naturalnym, przebadanym składnikom. Buatic może być używany na skórę całej twarzy, także jako krem przeciwzmarszczkowy pod oczy.

Krem przeciwzmarszczkowy Buatic jest skierowany do osób w różnym wieku grup wiekowych, ponieważ zarówno przeciwdziała starzeniu się skóry, jak i niweluje jego oznaki.

Krem przeciwzmarszczkowy dopasowany do wieku

Niektóre kremy przeciwzmarszczkowe są przypisywane do określonych kategorii wiekowych. Należy pamiętać, że jest to wyłącznie sugestia ze strony producenta i nic się nie stanie, jeśli nie będziemy się sztywno trzymać tych wytycznych. W dalszym ciągu warto przede wszystkim kierować się składem kosmetyku.

Cera bez zmarszczek

Kremy przeciwzmarszczkowe 20+ dostosowane są do potrzeb młodej cery, a więc takiej, w której procesy starzenia są na początkowym etapie. Mają głównie właściwości nawilżające, chroniące przed wolnymi rodnikami oraz dodatkowo przeciwzapalne i regulujące wydzielanie sebum. Dobrze jest już w tym wieku wyposażyć się w regenerujący krem pod oczy przeciwzmarszczkowy, ponieważ pierwsze zmarszczki tworzą się najwcześniej w okolicach oczu.

W przypadku kremów 50+ główny nacisk działania kładzie się na wypełnienie zmarszczek, dzięki koenzymowi Q10, czy naturalnym wyciągom z roślin.

Regularne stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego przynosi efekty

Czy warto inwestować w krem przeciwzmarszczkowy? Zdecydowanie tak! Względnie niewielkim kosztem można uzyskać skórę pozbawioną oznak starzenia! Należy pamiętać o regularnym stosowaniu. Wielu ekspertów podkreśla, że na korzystanie z kremów przeciwzmarszczkowych nigdy nie jest za późno, chociaż najlepsze efekty daje zapobieganie zmarszczkom.

Pamiętajmy, że starzenie się skóry to proces, który zachodzi w skórze już w okolicach 25 roku życia. Im wcześniej rozpoczęta kuracja, tym lepiej! Walcz o cerę bez zmarszczek codziennie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 34 = 37