depilacja nóg

Depilacja laserowa Gdynia – Polecany Laser Palomar Vectus

Masz już dosyć ciągłego zapominania o kupnie maszynek do golenia? Dopiero co skończysz golić nogi, a następnego dnia już czujesz wyrastające owłosienie? Idzie lato i zaczynasz odkrywać coraz więcej ciała, ale nie chcesz spędzać długich godzin w łazience z maszynką do golenia, albo depilatorem, którego nienawidzisz? Uzyskanie długotrwałego efektu gładkiej skóry to ciagła walka z podrażnieniami, czy wrastającymi włoskami. Mamy dla Ciebie nowe, świetne rozwiązanie – depilacja laserowa laserem Vectus.

Laser Palomar Vectus – depilacja laserowa

depilacja pleców - palomar vectusLaserowa depilacja laserem Vectus to zupełnie nowy, szybki i dający zachwycające efekty sposób na pozbycie sie niechcianego, nadmiernego owłosienia odpowiednia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Sprzęt, o którym mowa zapewnia bardzo duże bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko ponownego wyrastania włosków tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Depilacja laserowa Gdynia | DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Dlaczego właśnie laserowe usuwanie owłosienia sprzętem Vectus? 

 • jest to jeden z najszybszych laserów do depilacji na świecie,
 • posiada unikalną technologię, znacząco zwiekszającą swoją skuteczność,
 • posiada wbudnowany inteligentny czytnik Skintel, który bada poziom melaniny w skórze,
 • odznacza się nowatorską technologią chłodzenia skóry przed, w trakcie i po emisji światła.

Cechy charakterystyczne lasera Vectus

Laser ten jest wyjątkowy ze względu na to, że usuwanie nim owłosienia jest trwałe. Z jego pomocą można przeprowadzić zabiegi na: twarzy, szyi, karku, rękach, plecach, brzuchu, okolicach bikini, pośladkach oraz nogach. Zabiegi trwaja bardzo krótko i są całkowicie bezbolesne. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, jednak by uzyskać w stu procentach oczekiwany rezultat, należy zastosować od czterech do sześciu zabiegów z odstępami od czterech do dziesięciu tygodni. Po wykonaniu wszystkich zalecanych zabiegów owłosienie nie pojawia się już więcej, a Ty masz z głowy zbędne przejmowanie się goleniem raz na zawsze!

Trwałe, laserowe usuwanie owłosienia to nie jedyny plus skorzystania z zabiegów z laserem Vectus. Bezpowrotnie pożegnasz się z nieprzerwanie trwającym dyskomfortem z uwagi na pojawianie się na Twoim ciele włosów. Wypróbuj depilacje laserową gdy chcesz zmniejszyć ryzyko pojawienia się infekcji przy innych rodzajach depilacji lub golenia i gdy chcesz zmniejszyć potliwość. Oprócz oczywistej estetyki, depilacja laserem możesz potraktować jako depilację higeniczną. Na włoskach gromadzą sie niezliczone ilości bakterii, które mogą być przyczyną różnego rodzaju infekcji i groźnych chorób.

Depilacja laserowa nie ma skutków ubocznych

To o czym należy wspomnieć to to, że depilacja laserem Vectus jest w pełni bezpieczna i nie niszczy skóry. Nie wyrywa ona włosków a niszczy je za pomocą wysokiej temperatury, nie jest to w żaden sposób odczuwalne, ponieważ laser wykorzystuje specjalną technologie Advanced Contact Cooling, dlatego zabieg nie będzie sprawiał bólu. Skóra może być jedynie zaraz po zabiegu podrażniona i nieco spuchnięta, co powinno ustąpić po kilku godzinach od zabiegu, najpóźniej po kilku dniach.

Na całym świecie coraz więcej osób docenia i korzysta z depilacji laserowej nie tylko najbardziej oczywistych nóg, czy pach, jednak i całego ciała. Depilacja dziś to wpływ głównie trendów kulturowych na nasze społeczeństwo, ale również wygoda, zarówno fizyczna jak i psychiczna. Z jednej strony nie musimy tracić długich godzin na w najlepszym wypadku – cotygodniowe golenie, w dłuższym czasie wydajemy na to znacznie mniej pieniędzy a dodatkowo nie musimy wstydzić się kiedy idziemy na plażę czy basen, nie martwiąc się o zbędne owłosienie. Warto umowić się więc na konsultację i dowiedzieć się indywidualnie wszystkich szczegółów, ktore związane są z trwalą depilacją.  My możemy zapewnić już teraz, że laser Vectus zapewnia w 100% zadowalajace efekty.

Uwazasz, że na naszej stronie brakuje informacji? Sprawdź: https://www.rp.pl/Styl-zycia/180709662-Depilacja-laserowa—jaki-laser-wybrac.html

10 przemyśleń nt. „Depilacja laserowa Gdynia – Polecany Laser Palomar Vectus”

  1. A może coś więcej? Ktoś jeszcze był na usuwaniu owłosienia laserem? Zastanawiam się nad tym zabiegiem, ale boję się trochę bólu i wydanych pieniędzy…

  2. Nie przejmuj się tak kasą 🙂 Depilacja laserowa ciała nie jest aż tak droga jak się wydaje. Jak sobie policzysz ile na maszynki byś wydała to się okazuje, że nie jest to takie drogie 😛

  3. Odradzałabym. Ja bym się obawiała licznych efektów ubocznych depilacji laserowej. Mało się o tym mówi, ale ludzie na bank po tym chorują.

  4. rustyla co Ty opowiadasz. Nikt niczego nie kryje, w gabinecie poznasz wszystkie przeciwwskazania do depilacji. Wcale nie ma jakiś strasznych negatywnych konsekwencji.

  5. Chyba też warto dodać, że depilacja laserem też jest stosowana do leczenie zapalenie mieszków włosowych. Antybiotyki też można przedawkować 😉

  1. A słyszałaś o Clinice Cosmetologice w Gdyni? Robią szczegółowy wywiad przed zabiegiem, konsultacja jest darmowa, korzystałam u nich nie tylko z depilacji laserowej i wszystko zawsze na wysokim poziomie.

 1. Cholera ja myślałam, że to bardzo powolny i bolesny zabieg, a tu wychodzi na to, że depilacja laserowa jest ledwie odczuwana 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + = 14