depilacja nóg

Depilacja laserowa Gdynia – Polecany Laser Palomar Vectus

Masz już dosyć ciągłego zapominania o kupnie maszynek do golenia? Dopiero co skończysz golić nogi, a następnego dnia już czujesz wyrastające owłosienie? Idzie lato i zaczynasz odkrywać coraz więcej ciała, ale nie chcesz spędzać długich godzin w łazience z maszynką do golenia, albo depilatorem, którego nienawidzisz? Uzyskanie długotrwałego efektu gładkiej skóry to ciagła walka z podrażnieniami, czy wrastającymi włoskami. Mamy dla Ciebie nowe, świetne rozwiązanie – depilacja laserowa laserem Vectus.

Laser Palomar Vectus – depilacja laserowa

depilacja pleców - palomar vectusLaserowa depilacja laserem Vectus to zupełnie nowy, szybki i dający zachwycające efekty sposób na pozbycie sie niechcianego, nadmiernego owłosienia odpowiednia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Sprzęt, o którym mowa zapewnia bardzo duże bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko ponownego wyrastania włosków tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Depilacja laserowa Gdynia | DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Dlaczego właśnie laserowe usuwanie owłosienia sprzętem Vectus? 

  • jest to jeden z najszybszych laserów do depilacji na świecie,
  • posiada unikalną technologię, znacząco zwiekszającą swoją skuteczność,
  • posiada wbudnowany inteligentny czytnik Skintel, który bada poziom melaniny w skórze,
  • odznacza się nowatorską technologią chłodzenia skóry przed, w trakcie i po emisji światła.

Cechy charakterystyczne lasera Vectus

Laser ten jest wyjątkowy ze względu na to, że usuwanie nim owłosienia jest trwałe. Z jego pomocą można przeprowadzić zabiegi na: twarzy, szyi, karku, rękach, plecach, brzuchu, okolicach bikini, pośladkach oraz nogach. Zabiegi trwaja bardzo krótko i są całkowicie bezbolesne. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, jednak by uzyskać w stu procentach oczekiwany rezultat, należy zastosować od czterech do sześciu zabiegów z odstępami od czterech do dziesięciu tygodni. Po wykonaniu wszystkich zalecanych zabiegów owłosienie nie pojawia się już więcej, a Ty masz z głowy zbędne przejmowanie się goleniem raz na zawsze!

Trwałe, laserowe usuwanie owłosienia to nie jedyny plus skorzystania z zabiegów z laserem Vectus. Bezpowrotnie pożegnasz się z nieprzerwanie trwającym dyskomfortem z uwagi na pojawianie się na Twoim ciele włosów. Wypróbuj depilacje laserową gdy chcesz zmniejszyć ryzyko pojawienia się infekcji przy innych rodzajach depilacji lub golenia i gdy chcesz zmniejszyć potliwość. Oprócz oczywistej estetyki, depilacja laserem możesz potraktować jako depilację higeniczną. Na włoskach gromadzą sie niezliczone ilości bakterii, które mogą być przyczyną różnego rodzaju infekcji i groźnych chorób.

Depilacja laserowa nie ma skutków ubocznych

To o czym należy wspomnieć to to, że depilacja laserem Vectus jest w pełni bezpieczna i nie niszczy skóry. Nie wyrywa ona włosków a niszczy je za pomocą wysokiej temperatury, nie jest to w żaden sposób odczuwalne, ponieważ laser wykorzystuje specjalną technologie Advanced Contact Cooling, dlatego zabieg nie będzie sprawiał bólu. Skóra może być jedynie zaraz po zabiegu podrażniona i nieco spuchnięta, co powinno ustąpić po kilku godzinach od zabiegu, najpóźniej po kilku dniach.

Na całym świecie coraz więcej osób docenia i korzysta z depilacji laserowej nie tylko najbardziej oczywistych nóg, czy pach, jednak i całego ciała. Depilacja dziś to wpływ głównie trendów kulturowych na nasze społeczeństwo, ale również wygoda, zarówno fizyczna jak i psychiczna. Z jednej strony nie musimy tracić długich godzin na w najlepszym wypadku – cotygodniowe golenie, w dłuższym czasie wydajemy na to znacznie mniej pieniędzy a dodatkowo nie musimy wstydzić się kiedy idziemy na plażę czy basen, nie martwiąc się o zbędne owłosienie. Warto umowić się więc na konsultację i dowiedzieć się indywidualnie wszystkich szczegółów, ktore związane są z trwalą depilacją.  My możemy zapewnić już teraz, że laser Vectus zapewnia w 100% zadowalajace efekty.

Uwazasz, że na naszej stronie brakuje informacji? Sprawdź: https://www.rp.pl/Styl-zycia/180709662-Depilacja-laserowa—jaki-laser-wybrac.html

Jedno przemyślenie nt. „Depilacja laserowa Gdynia – Polecany Laser Palomar Vectus”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

92 − 89 =